Apie

APIE KOREGUOKLĮ

Pasirūpinkite savo sveikata!

Laikysenos koreguoklis padeda užkirsti kelią stuburo iškrypimams ir dėl to atsirandančioms nugaros problemoms, todėl šį daiktą tiesiog privalo turėti kiekvienas, kuris rūpinasi savo sveikata.  Ne visada yra paprasta pastebėti, kad laikysena tapo netaisyklinga, todėl koreguoklis padės palaikyti tinkamą stuburo padėtį.


Tinka visiems!

Vis daugiau žmonių renkasi sėdimą darbą, todėl anksčiau ar vėliau gali būti pastebimi laikysenos pakitimai. Deja, tai neigiamai atsiliepia ir stuburui, dėl ko vėliau gali išsivystyti ir įvairios ligos. Kad taip nenutiktų, siūlome Jums laikysenos koreguoklį, kuris tinkamas visiems vaikams, paaugliams bei suaugusiesiems.


Išvenkite stuburo ligų!

Laikysenos koreguoklis leidžia paprasčiau palaikyti taisyklingą laikyseną, ir tai padeda išvengti įvairių stuburo deformacijų – skoliozės, kuomet stuburas pakrypsta į šoną ar kitų ligų. Specialistų teigimu, laikysenos koreguoklis gali būti viena veiksmingiausių priemonių, kuomet siekiama, kad stuburo padėtis visuomet būtų taisyklinga.


Pamirškite kūprinimąsi!

Yra daug atvejų, kai į gydytojus kreipiamasi tik pajutus stuburo skausmus, kai skoliozė pasiekia II ar III laipsnį. Stuburo ligų prevencijai skiriama nepakankamai dėmesio, nors tai padaryti yra labai paprasta pakanka nešioti laikysenos korektorių, du – tris kartus per dieną, maždaug po 15 minučių – žiūrint televizorių, dirbant sėdimą darbą ar užsiimant kita veikla.


Patogu ir Naudinga!

  Nors gali atrodyti, kad laikysenos koreguoklis gali gerokai apriboti judesius, tačiau įsitikinsite, kad taip nėra. Koreguoklis yra patogus nešioti visur ir bet kada, puikiai pasislepia po drabužiais. Iš tiesų šis daiktas nesudaro jokių nepatogumų, nevaržo, o jūs galėsite būti visiškai ramūs, kad stuburo padėtis bus tikrai taisyklinga.Žiemos nuolaidos iki 40% | 14 dienų grąžinimo garantija | Nemokamas siuntimas nuo 40€

X