Taigi, kas yra laikysenos korektoriai ir ar jie veiksmingi?

laikysena

Taigi, kas yra laikysenos korektoriai ir ar jie veiksmingi?

„TAIGI, KAS YRA LAIKYSENOS KOREKTORIAI IR AR JIE VEIKSMINGI?“

Ar jie tau padeda, ar nieko nedaro?

Ar dėl netaisyklingos laikysenos susidaro nugaros skausmai, bloga kvėpavimo funkcija?

Bloga laikysena gali atsirasti dėl traumų, blogų įpročių ar genetinių polinkių, tačiau per tam tikrą laiką, pastangas ir tinkamas priemones tai galima ištaisyti. Netinkama laikysena gali neigiamai paveikti viską nuo sėdimos padėties iki sugebėjimo gyventi aktyvų gyvenimo būdą ir emocinę būseną. Neteisinga laikysena sukuria raumenų disbalansą, kuris gali sukelti tolesnį disbalansą žemiau viršutinės kūno dalies.

Raumenų disbalansą lemia įvairūs veiksniai, dėl kurių tam tikrose srityse atsiranda įtampa, o kitose – silpnumas.

Raumenų disbalansas ir dėl to atsirandantis diskomfortas, susijęs su prasta nugaros laikysena, gali pakenkti jūsų sveikatai ir savijautai. Tačiau naudodami tinkamą laikysenos korektorių galite perauklėti raumenis, kad pasiektumėte natūralią laikyseną.

Yra daug įvairių laikysenos petnešų, skirtų jūsų laikysenai pagerinti . Svarbiausia pasirinkti tinkamą laikysenos korektorių, atsižvelgiant į blogos laikysenos šaltinį ir kūno tipus.

Vis didėjant mūsų gyventojų procentui dirbant biuro darbus, vis didėja žmonių patiriančių nugaros skausmus.

Laikysenos korektoriai neleidžia pečiams ir nugarai linkti, taip jie ištiesina laikyseną. Kai mes sėdime susikūprinę ilgą laiką, nugaros, pečių bei kaklo raumenys įsitempia, ir taip po truputi formuojasi netaisyklinga laikysena. Jei jūsų laikysena yra nuolat blogos padėties, pradeda jaustis įtampa kaklo srity ir pradeda skaudėti nugarą.

Žemiau pateikiama netaisyklingos ir teisingos laikysenos nuotrauka.
Dėvėdami laikysenos laikiklius, raumenys vėl atsistoja į natūralią padėtį. Net 15–30 minučių per dieną gali padėti palaikyti taisyklingą laikyseną ir sugrąžinti vėžes į natūralią laikyseną, kurios siekiate.

Korektoriai

Laikysenos korektorius yra geriausias įrankis, padedantis Jums pagerinti savo laikyseną.

Taigi, jei vis dar yra įdomu, ar laikysenos korekcijos petnešos iš tikrųjų veikia, štai Jums išvada.

Trumpas atsakymas į tai – taip! Pabandykite panešioti korektorių vos kelias minutes ir pajusite skirtumą.

Jei dėvite korektorių, kuri s traukia pečius atgal, pakelia krūtinę į viršų ir nešiojate aštuonias valandas, tada jūsų audiniai prisitaikys prie to, kaip dažniausiai (krūtinės) raumenys stovi. Viršutiniai nugaros raumenų audiniai šiek tiek sutrumpės, ir tai padės jums išlaikyti taisyklingą padėtį.

Taigi, kas pirmiausia lemia blogą laikyseną? Yra įvairių veiksnių, tokių kaip prasta sėdėjimo padėtis, traumos ar fiziškai sunkus darbas. Tačiau dažnai jūsų kūno laikyseną gali įtakoti ir kiti kūno veiksniai, būtent klubų padėjimas. Dažnai asmenims, turintiems laikysenos problemų, klubai turi priekinį dubens pasvirimą. Tai reiškia, kad esate pakrypęs(usi) į priekį, o jūsų užpakalis tarsi kyšo. Dėl to jūsų kūnas gali išsivystyti į būklę, kuri yra vadinama krūtinės kifoze .

Dėl to apvalėja viršutinė nugaros dalis. Apatinės nugaros dalies kūprinimasis paskatins jūsų pečius kristi į priekį. Svarbiausia yra to išvengti, tai galite padaryti stiprinant pagrindinius raumenis. Darydami pratimus (kuriuos pateiksime apačioje), dėvėdami laikysenos koreguoklį, treniruojate viršutinę nugaros dalį ir taip galite visam laikui ištremti blogą laikyseną. Vienas iš paprasčiausių būdų pradėti siekti taisyklingos laikysenos yra dėvėti patogų bei kokybišką laikysenos korektorių.

DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI APIE LAIKYSENOS KOREGUOKLIUS:

KADA REIKĖTŲ DĖVĖTI LAIKYSENOS PETNEŠAS?

Laikysenos petnešos gali būti dėvimos visada, ypač tais laikotarpiais, kai dirbate sėdimą darbą ir jaučiate diskomfortą nugaros srityje. Tai gali būti biure, ant sofos namuose, gaminant maistą, skaitant, besitvarkant namus, vaikščiojant ar bet kada, kai negalite patys palaikyti taisyklingos laikysenos.

AR GALIMA MIEGOTI SU LAIKYSENOS KOREKTORIUMI?

Dėvėti laikysenos korektorių miegant gali būti tikrai nepatogu. Todėl miegoti su korekciniu diržu nerekomenduojama.

AR DĖVĖTI LAIKYSENOS KOREGAVIMO PRIEMONĘ?

Kliniškai įrodyta, kad laikysenos korektoriai pagerina laikyseną. Laikysenos korektoriai turėtų būti naudojami kaip priemonė pagreitinti jūsų laikysenos tobulinimo kelionę. Kai laikysenos koreguoklis derinamas su mankštomis ir pratimais, jūsų rezultatai bus stipriai didesni.

KIEK LAIKO TURĖTUMĖTE DĖVĖTI LAIKYSENOS PETNEŠAS?

Pradėkite dėvėti laikysenos petnešas 15-30 minučių per dieną. Jei jaučiate skausmą ar pavargstate, nusiimkite ir vėl dėvėkite kitą dieną. Palaipsniui skirkite daugiau laiko, kol kūnas pripras prie pakoreguotos laikysenos padėties.

AR GALITE DĖVĖTI LAIKYSENOS KOREKTORIŲ PO DRABUŽIAIS?

Taip, jūs galite dėvėti laikysenos korektorių po drabužiais. Mūsų visi laikysenos korektoriai, pritaikyti nešioti po drabužiais. Mūsų korektorius galite rasti pagrindiniame puslapyje ČIA

AR TURĖČIAU NAUDOTI LAIKYSENOS KOREKTORIŲ?

Laikysenos koregavimo priemonę gali naudoti kiekvienas žmogus tiek suaugęs tiek vaikas. Jei norite pagerinti savo laikyseną ir norėtumėte pagreitinti laikysenos korekcijos procesą, laikysenos korektorių naudojimas bus labai naudingas jūsų laikysenos gerinimo kelionei.

KURIS YRA GERIAUSIAS LAIKYSENOS KOREKTORIUS?

Yra daug įvairių laikysenos korektorių. Geriausias laikysenos korektorius priklauso nuo to, koks yra jūsų poreikis. Ar jums reikia koreguoti visą nugarą, o tik viršutinę nugaros dalį? Mes sukūrėme trumpą apklausėlę kuri Jums padės išsirinkti tinkamą laikysenos korekcijos įrankį.

Apklausa

KAIP AŠ GALIU NUSTOTI KŪPRINTIS?

Jei norite nustoti kūprintis, galite padaryti daug dalykų. Dėvint laikysenos korektorių jūs užkirsite kelią kūprinimuisi. Pratimai ir tempimai pagerins jūsų nugaros ir krūtinės raumenis, todėl bus lengviau palaikyti taisyklingą laikyseną.

KOKS YRA GERIAUSIAS BŪDAS KOREGUOTI LAIKYSENAI?

Yra 3 būdai, kaip greitai ištaisyti laikyseną. Laikysenos korektoriai, tempimai ir pratimai. Laikysenos korektoriai turėtų būti naudojami kaip priemonė pagreitinti jūsų laikysenos tobulinimą. Kai laikysenos koreguoklį derinsite su tempimais ir pratimais, jūsų rezultatai taps geresni.

KIEK LAIKO REIKIA NORINT IŠTAISYTI LAIKYSENĄ?

Norint pakoreguoti laikyseną, tai gali trukti nuo kelių dienų iki daugelio savaičių ar mėnesių. Jūsų laikysena išsiugdė per ilgą laiką, todėl ją pakoreguoti prireiks šiek tiek laiko. Naudojant laikysenos diržus, nugara pajaus rezultatus per 10–15 minučių. Pajusite, kaip jūsų nugaros raumenys dirba laikydami laikyseną vertikalioje ir pagerintoje padėtyje.

AR GALITE PATAISYTI PALINKUSĮ KAKLĄ?

Taip, jūs galite pakoreguoti skaudantį kaklą ir palikusią į priekį galva. Pratimai ir tempimai yra raktas į kaklo laikysenos gerinimą. Kasdienis kaklo tempimas ir nugaros laikysenos gerinimas padės pamiršti kaklo skausmus ir palikusį sprandą.

AR GALIMA IŠTAISYTI BLOGĄ LAIKYSENĄ?

Taip, jūs galite taisyti prastą laikyseną keliais būdais. Pratimai ir tempimai yra raktas į blogos laikysenos pagerinimą. Kasdienis krūtinės tempimas ir taisyklingos nugaros laikysenos palaikymas pagerins jūsų prastą laikyseną.

1Komentaras
  • kwwzob
    Parašė 15:29h, 28 lapkričio Atsakyti

    iš 10/10, panešiojau 14 dienų po pora valandų, kaip rekomendavote ir nusiemus jį skirtumą matau ir aš, ir žmona, daug tiesesnė laikysena!!

Rašyti komentarą

Žiemos nuolaidos iki 40% | 14 dienų grąžinimo garantija | Nemokamas siuntimas nuo 40€

X