Kaip atrodo taisyklinga laikysena?

kaip atrodo taisyklinga laikysena?

Kaip atrodo taisyklinga laikysena?

„KAIP ATRODO TAISYKLINGA LAIKYSENA?“

laikysenos korektorius

Visi mes pažystame „ Kuprelį“, kai jį matome, bet kaip atrodo tas, kuris turi gerą ir taisyklingą laikyseną?

Kiekvieną dieną mes užsiimame įvairia veikla, tinkamai neatsižvelgdami į tai, kaip laikome savo kūną. Mes lenkiamės, pritūpiame, sukamės ir pasilenkiame, lyg būtume animaciniai super herojai, kuriems netaikomi gravitacijos dėsniai. Tačiau skirtingai nuo Elastinės merginos iš filmo „The Incredibles“, mes neturime nežmogiško elastingumo ir esame jautrūs nugaros skausmams ir traumoms. Štai kodėl būtina gerbti mūsų fizinius apribojimus ir suprasti, kad kiekvienai veiklai yra tinkama kūno padėtis.

Šiame straipsnyje panagrinėsime, kokia yra gera laikysena sėdint, stovint ir judant.

Su laikysenos korektoriumi kiekvienoje situacijoje palaikysite geriausią laikyseną.

Kodėl svarbi taisyklinga laikysena?

Stačias kūnas yra laimingas kūnas. Teisinga laikysena palaiko jūsų kaulus ir sąnarius, leisdama raumenims efektyviau funkcionuoti. Tai padeda jūsų kūnui taupyti energiją, todėl mažiau tikėtina, kad patirsite raumenų nuovargį. Tinkamas kūno išlyginimas taip pat yra geriausia jūsų gynyba nuo artrito, nes tai sumažina jūsų sąnarių paviršiaus dilimą.

Laimingiausia iš visų kūno dalių yra jūsų nugara. Geros laikysenos praktikavimas yra vienas iš efektyviausių nugaros ir raumenų skausmo prevencijos būdų. Tai apsaugo jūsų stuburą nuo užfiksuotų nenatūralių padėčių ir palengvina stuburo raiščių patempimą. Atkreipkite dėmesį į visus ten esančius kontorionistus!

Kaip atrodo gera sėdėjimo poza?

Norint reikalauti geros laikysenos, veikla nebūtinai turi būti sunki. Netgi sėslios būsenos, tokios kaip sėdėjimas ir miegas, gali nesugadinti jūsų kaulų ir raiščių. Sėdėdami ilgą laiką, stenkitės, kad jūsų nugara būtų tiesi, pečiai atgal, o užpakalis – ne prie sėdynės atlošo. Norėdami išlaikyti natūralias jūsų stuburo kreives, naudokite suvyniotą rankšluostį ar juosmens atramą. Kelius sulenkite 90 laipsnių, išlaikydami juos lygiais ar šiek tiek aukštesniais už klubus. Jei reikia, pakelkite kojas remdamiesi padėkliuku; priešingu atveju padėkite juos ant grindų. Negalima sukryžiuoti kojų, nes dėl to klubai paskirstomi netolygiai.

Pateikiame greitą metodą, kuris užtikrina teisingą sėdėjimo pozą:

  1. Sėdėti užpakaliu ant kėdės krašto ir atsigulti į priekį.
  2. Dabar sėdėkite vertikaliai ir kiek įmanoma palaikykite taisyklingą nugaros kreivę. Palaikykite kelias sekundes.
  3. Palinkite atgal maždaug 10 laipsnių.

Jei didžiąją dienos dalį praleidžiate sėdėdami už stalo, įsitikinkite, kad esate susipažinęs su mūsų 5 patarimais, kaip palaikyti geresnę laikyseną biure.

Kai vairuojate, stenkitės patekti į tokią padėtį, kuri palaiko jūsų nugaros laikyseną. Priartinkite savo sėdynę prie vairo taip, kad keliai būtų sulenkti ir lygus klubams. Jūsų kojos turėtų lengvai pasiekti pedalus. Norėdami gauti papildomą palaikymą, įsidėkite juosmens ritinėlį į mažąją nugaros dalį.

laikysenos korektorius

Rekomenduojame keisti padėtį (pajudėti) kas 30 minučių, kad jūsų kūnas nepradėtų prisitaikyti prie sėdimos pozos.

Kaip atrodo gera laikysena?

laikysenos korektorius

Stovėti reikia ne tik tiesiai. Čia yra keli patarimai, kaip palaikyti save aukštą ir pasitikintį savimi:

  • Kojas laikykite viena nuo kitos pečių plotyje ir prailginkite šlaunies raumenis, stenkitės neužsiblokuoti. Didžiąją kūno dalį perkelkite ant kojų, o ne ant kulnų. Norėdami patikrinti, ar jūsų svoris pasiskirstė tolygiai, paprašykite, kad kas nors švelniai paspaustų jūsų krūtinkaulį. Jei jūsų svoris bus toks, koks turėtų būti, galėsite išlaikyti pusiausvyrą.
  • Apatinę stuburo dalį leiskite šiek tiek išlenkti, bet stenkitės neperlenkti ir nelenkti atgal, ypač kai ilgai stovite.
  • Pakelkite krūtinę, tuo pačiu nuleisdami pečius, kad susidarytumėte atstumą tarp šonkaulio narvo ir klubo kaulo.
  • Atpalaiduokite žandikaulio raumenis, kad smakras būtų lygus.
  • Norėdami įsitikinti, kad laikotės teisingos laikysenos, galite atlikti paprastą sienos testą.

Kaip atrodo taisyklinga laikysena judant?

laikysenos korektorius

Iš visų skirtingų būdų, kaip mes judiname savo kūną, saugiausias ir kontroliuojamas objektų kėlimas yra bene sunkiausias uždavinys. Apskritai, geriau vengti kelti daiktus, kurie sveria daugiau nei dešimtadalis jūsų svorio, nesvarbu, koks stiprus tu jautiesi.

Taisyklinga laikysena norint pakelti daiktą nuo grindų

Laikykite nugarą tiesiai ir sulenkite kelius ir klubus. Atsispirkite pagundai nusilenkti į priekį ties juosmeniu! Stovėkite arti objekto, kurį ketinate pasiimti, atskirtomis kojomis ir tvirtai stovint ant žemės. Išspauskite pilvo presą ir leiskite kojų raumenims užimti didžiąją dalį apkrovos. Lėtai ištiesinkite savo kelius, kai sklandžiai, kontroliuodami keliate objektą prie kūno. Atsistokite tiesiai, nugarą laikydami tiesiai, ir ženkite mažais žingsneliais į priekį. Venkite kelti sunkius daiktus virš juosmens.

Norėdami pasiimti daiktą nuo stalo

Nustumkite daiktą į stalo kraštą, kad galėtumėte laikyti jį arti kūno. Keldami daiktą ir lėtai atsistodami tiesiai, sulenkite kelius ir rankas. Kaip aukščiau minėjome, įtempkite pilvo raumenis, kad pakildami sustiprintumėte savo šerdį.

Apibendrinimas

Šiame straipsnyje mes sužinojome, kaip gera laikysena atrodo įvairiomis formomis. Laikas šias žinias pritaikyti praktikoje ir pradėti formuoti ilgalaikius laikysenos įpročius.

Investuokite pinigus į Jūsų sveikatą, nes tai yra svarbiausia! Šiandien nusipirkite laikysenos korektorių ir visada išlaikykite tobulą kūno sudėjimą.

 

Nėra komentarų

Rašyti komentarą

Žiemos nuolaidos iki 40% | 14 dienų grąžinimo garantija | Nemokamas siuntimas nuo 40€

X