Svarstymai renkantis laikysenos koreguoklius

laikysenos korektorius

Svarstymai renkantis laikysenos koreguoklius

Kaip išsirinkti tinkamą laikysenos koreguoklį?

Išlaikyti gerą laikyseną yra lengviau nei pasakyti, tačiau tai gali padėti sumažinti nugaros skausmą, taip pat priversti Jus pasirodyti aukštesnius ir labiau pasitikinčius savimi. Laikyseną koreguojančios petnešos yra naudinga priemonė norint treniruotis, kad laikytumėtės geros laikysenos.

Šiame straipsnyje yra visa pagrindinė informacija, padėsianti pasirinkti geriausią laikysenos koreguoklį. Mūsų geriausias pasirinkimas yra visos nugaros taisyklingos laikysenos diržas. Jis yra kokybiškai pagamintas, patikimas, pasiekia geriausių rezultatų ir puikiai tinka naudoti sėdint.

Svarstymai renkantis laikysenos koreguoklius:

Svarbu pasirinkti tinkamą petnešų tipą, kad būtų galima ištaisyti jūsų konkrečią laikyseną. Toliau pateikėme informaciją apie tris pagrindinius tipus:

 1. Visos nugaros laikyseną koreguojančios petnešos paprastai eina nuo pečių iki apatinės nugaros dalies. Jie sujungia diržus, atitraukiančius pečius, su standžia nugaros atrama, einančia žemyn stuburu.
 2. Pečių juostos  laikyseną koreguojantys korektoriai palaiko tik viršutinė nugaros dalį, todėl jos yra lengvesnės nei visos nugaros korektoriai. Jie patraukia pečius atgal, kad nesikūprintų, bet nepalaiko griežtos apatinės nugaros atramos.
 3. Juosmens koreguokliai yra skirti palaikyti taisyklingą laikyseną apatinėje nugaros dalyje. Jie paprastai yra mažiau efektyvesni, nei kiti laikysenos diržai, tačiau tai yra tinkamas pasirinkimas, jei skauda apatinę nugaros dalį ar yra iškrypęs stuburas, bet neskauda viršutinės, pečių juostos nugaros dalies.

Tinkamas dydis

Svarbu pasirinkti jums tinkamo dydžio laikysenos korektorių. Netinkamai pritaikytos laikysenos petnešos gali neteisingai pakoreguoti Jūsų laikyseną ir gali būti nepatogios. Prieš pirkdami, išmatuokite save ir žiūrėkite į dydžių lentelę.

Komfortas

Tikriausiai kelias valandas iš eilės nešiosite laikysenos koreguoklį, todėl svarbu rasti tokį, kuris būtų patogus. Plačios petnešos paskirsto slėgį tolygiau ir pagerina komfortą. Tačiau bet koks gerai tinkantis laikysenos įtvaras turėtų būti gana patogus.

Kaina

Galite rasti keletą pagrindinių laikysenos koreguoklių nuo 12,99 iki 19,99 eurų. Kainas rasite – https://www.laikysena.lt/produktai

DUK

Klausimas – Ar galiu visą dieną nešioti laikyseną koreguojantį prietaisą?

Atsakymas – Gerai, kai jūs visą dieną nešiojate pozą koreguojančią petnešą, kol jums patogu. Tačiau jūs neturėtumėte reguliariai dėvėti laikysenos petnešų ilgiau nei tris ar keturias valandas per dieną, nes jie pastato jūsų nugarą į taisyklingą poziciją, todėl jums nereikia palaikyti nugaros ir menčių raumenų. Taip galima prarasti raumenų tonusą ir pagilinti jūsų laikysenos problemą.

Klausimas – Ar laikysenos koreguokliai tikrai palengvins mano nugaros skausmus?

Atsakymas – Taisyklingos laikysenos koreguokliai nepadeda gydyti visų nugaros skausmų, o tik numalšina skausmą, atsirandantį kai ilgą laiką praleidžiat sėdint ar stovint su bloga laikysena. Jei abejojate, kreipkitės į gydytoją, ar laikysenos prietaisas gali padėti ar apsunkinti nugaros skausmus.

Privalumai:

  1. Puikiai tinka tiems, kurie kenčia nuo nugaros skausmų, kuriuos sukelia darbas prie stalo ar per ilgas sėdėjimas nepalaikant taisyklingos laikysenos.
  2. Neveržia ir yra labai patogus dėl ypač plačios atramos ir minkštų petnešų.
  3. Traukia pečius atgal ir kartu palaiko tvirtą viršutinę nugaros dalį.
  4. Platūs dirželiai paskirsto slėgį tolygiai, kad būtų patogiau.
  5. Reguliuojamas, kad tiktų bet kokio dydžio žmonėms.
  6. Patogu nešioti ilgesnį laiką, nes neturi tvirtos atramos.
  7. Paprasta užsidėti.

Trūkumai:

   1. Turi būti nuimtas kiekvieną kartą atsistojus ir vėl uždėtas, kai vėl atsisėdate.
   2. Gali netikti dydis ar veržti.

Išsirinkite savo laikysenos korektorių jau dabar!

Nėra komentarų

Rašyti komentarą

Žiemos nuolaidos iki 40% | 14 dienų grąžinimo garantija | Nemokamas siuntimas nuo 40€

X